Четвер, 28.03.2024, 13:30

Головна » 2016 » Лютий » 5 » ЗОШ №1 оголошує набір учнів до 1-их класів
ЗОШ №1 оголошує набір учнів до 1-их класів

З 11 січня 2016 року адміністрація ЗОШ №1 оголошує набір учнів до 1-их класів. Прийом заяв буде проводитись щоденно з 08.00 до 17.00. Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати директору школи Середі Наталії Антонівні або заступнику директора Бондар Надії Іванівні такі документи:

1. Заява на ім’я директора школи (написана в школі).
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Медична картка встановленого зразка (оригінал картки із заключенням лікаря-педіатра та завідуючого поліклінікою, у травні).

Адміністрація школи повідомляє, що у 2016-2017 н.р. буде відкрито п`ять класів:

1. За програмою «Інтелект України» - один клас ( вчитель Мельник Н.С. )
2. За загальноосвітньою програмою – чотири класи (вчителі: Кузнєцова Т.В., Березний М.П., Макоєдова А.Д., Ярута В.І.).

Два класи будуть навчатись на базі школи, три - на базі ДНЗ №2, ДНЗ№3, ДНЗ№4.

Для учнів, які будуть навчатися на базі школи, функціонуватиме група продовженого дня.

Навчання у класах за програмою «Інтелект України» буде відбуватися за апробованими інноваційними методиками. Учні цих класів вивчатимуть іноземну мову з 1-го класу за програмою для спеціалізованих шкіл (3 години на тиждень). Батьки оплачують щомісячно 195 грн. (вартість 10 – 15-ти зошитів-посібників з друкованою основою та усього роздаткового та аудіоматеріалу з усіх навчальних предметів). Зарахування учнів до таких класів буде проводитися за результатами тестування, яке відбудеться у квітні 2016 р.

Перелік питань конкурсних випробувань для майбутніх першокласників, які бажають навчатись за програмою «Інтелект України»:

1. Опитувальник для визначення шкільної мотивації (бесіда про бажання дитини навчатися у школі).
2. Перевірка короткотривалої пам’яті (як швидко дитина може запам’ятати віршований текст).
3. Рівень сформованості мислення (уміння дітей узагальнювати предмети).
4. Рівень сформованості просторового мислення (аналіз малюнків).
5. Перевірка довготривалої пам’яті (відтворення вивченого віршованого тексту із завдання №2).
6. Перевірка сформованості навичок читання (знання букв, вміння читати).

Якому інтернет-провайдеру ви більш довіряєте?

biZZard(33) , anyak92(32)