Головна | Історія школи | Реєстрація | Вхід

Четвер, 28.03.2024, 21:53

Перше вересня 1974 року стало святковим днем для 66 чоловік: 56 дітей та 10 дорослих - вчителів першого навчального закладу майбутнього міста енергетиків. Олександра Федорівна Дуднік, яка була однією з перших вчителів, згадує, що коли вона приїхала «придивитися» у червні 1974 року, де ж буде жити і працювати, то була вражена: навколо був лише пісок; музична школа, яка мала стати місцем її роботи, представляла собою лише фундамент, перший і недобудований другий поверхи. Поряд були лише закладені фундаменти теперішніх шостого і сьомого будинків. Уже наприкінці серпня 1974 року будівля музичної школи стояла майже закінчена, щоправда, без вікон, з плівкою замість них. А 23 серпня 1974 року став  першим робочим днем для перших вчителів. На той час директором уже була призначена Чайка Галина Михайлівна.

Чайка Галина Михайлівна
серпень 1974-1985 рр. - директор ЗОШ № 1, 1985-1987 рр.- завідувачка відділом освіти, 1987-1990 рр.- працювала на Кубі, 1990-1997 рр.- вчитель російської мови та літератури

Варто назвати імена тих, хто першими став на поріг школи №1:
nГерасимчук Раїса Михайлівна- вчителька 2 класу
nДерлюк Ірина Маркіянівна- вихователь ГПД
nДуднік Олександра Федорівна- вчителька математики і заступник директора школи
nЄржикевич Олексій Анатолійович- вчитель музики
nКонстантинова Валентина Василівна- вчителька 1 класу
nКузьмінчук Галина Степанівна- вчителька англійської мови
nНичипорчук Марія Вікторівна- вчителька фізкультури
nСавосюк Валентина Сергіївна- вчителька української мови
nЯстремська Надія Мусіївна-вчителька 3 класу

Діти провчилися у приміщенні музичної школи всього один рік, доки будувалась середня школа. Перший і другий блоки школи були здані в 1975 році. Ключі від школи вручав токар УБ РАЕС Борис Смолянський на Святі першого дзвоника 1975 року. 1976 року був зданий третій блок школи - спортзал, їдальня, актовий зал, кабінети фізики і хімії.

1976 р. Закінчується будівництво приміщення школи № 1 (праворуч)

Колектив школи на відкритті нового приміщення (1 вересня 1976 р.)

biZZard(33) , anyak92(32)